Vēstnieka sveiciens

06.10.2014 // Dārgie draugi! Laipni lūgti Norvēģijas vēstniecības tīmekļa vietnē!

Norvēģijai un Latvijai virknē jomu ir plaša sadarbība. Mēs sadarbojamies EEZ finanšu instrumentu līguma un citu reģionālo līgumu ietvaros un dažādās sadarbības struktūrās, kā arī esam sabiedrotie NATO. Norvēģija ir viena no pieciem lielākajiem investoriem Latvijā. Tirdzniecība starp mūsu valstīm, kā arī tūristu plūsma un kultūras apmaiņa arvien pieaug. EEZ finanšu instrumenti ir svarīgs pamats sadarbības veicināšanai starp Norvēģiju un Latviju, un vēstniecības uzdevums ir palīdzēt stiprināt un veicināt šo sadarbību.

Šajā tīmekļa vietnē informēsim Jūs par plānotajiem un notikušajiem pasākumiem, kā arī par aktualitātēm, kas skar Norvēģijas un Latvijas sadarbību. Tāpat publicēsim informāciju par Norvēģiju un sadarbību starp Norvēģiju un Latviju, kas, mūsuprāt, var interesēt gan norvēģus, gan Latvijas iedzīvotājus.

Ja Jums ir jautājumi vai komentāri, esiet laipni aicināti sazināties ar vēstniecību, rakstot uz emb.riga@mfa.no. Aicinām sekot vēstniecības aktualitātēm arī sociālajā tīklā Facebook, kā arī manam twitter kontam @SteinarEHagen.

Ar cieņu,
Steinars Ēgils Hāgens /Steinar Egil Hagen/
Vēstnieks


Avots: emb.riga@mfa.no   |   Bookmark and Share