Inovāciju Norvēģija

Inovāciju Norvēģija (Innovasjon Norge/Innovation Norway) tika izveidota 2004. gada 1. janvārī, apvienojot bijušo Norvēģijas Tirdzniecības padomi, Norvēģijas Tūrisma padomi, Valsts reģionālās attīstības fondu un Valdības konsultatīvo inventoru biroju.

Inovāciju Norvēģija piedāvā finansējumu un pakalpojumus ar mērķi veicināt inovācijas uzņēmējdarbībā un rūpniecībā visā Norvēģijā, stiprināt reģionālo attīstību un popularizēt norvēģu rūpniecību un Norvēģiju kā tūrisma galamērķi.

Inovāciju Norvēģijai ir pārstāvniecības visās Norvēģijas filkēs un vairāk kā 30 valstīs. Inovāciju Norvēģijas kompetence par vietējo un starptautisko uzņēmējdarbības vidi palīdzēs klientu idejas pārvērst biznesa veiksmes stāstos.

Inovāciju Norvēģija ir pārstāvēta arī Baltijas valstīs - Inovāciju Norvēģijas birojs Tallinā, Igaunijā un asociētie konsultanti Latvijā un Lietuvā. IN birojs Tallinā koordinē visas aktivitātes Baltijas valstīs.

Kontaktinformāciju Inovāciju Norvēģijai Latvijā skatiet šeit: http://www.innovasjonnorge.no/Kontorer-i-utlandet/Latvia/

Sīkāku informāciju par Inovāciju Norvēģiju meklējiet Internetā organizācijas mājas lapā www.invanor.no.

Informācija norvēģu uzņēmējiem, kuri interesējas par internacionalizācijas procesiem, par uzņēmējdarbību ārvalstīs ir pieejama mājas lapā www.eksportaktuelt.no (praktiskā tirdzniecība ārvalstīs, dati par ārvalstu tirgiem u.tml.). Nākotnē mājas lapā būs arī vairāk informācijas par ārvalstu ekonomisko attīstību, investīciju politiku, politisko stabilitāti, drošību un padomi ceļošanai u.t.t.

Latvijas uzņēmējus, kuri interesējas par iespējām sadarboties ar partneriem Norvēģijā, lūdzam vērsties Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pārstāvniecībā Oslo:
Vadītājs Gatis Ginters
Bygdøy Alle 76, Post Box 3163
Elisenberg, 0208 Oslo, Norway
Tālr.: + 47 22 542 286
Fakss: +47 22 546 426
Mob.: +47 47 288 025
E-pasts: no@liaa.gov.lv
E-pasts: gatis.ginters@liaa.gov.lv

Skype: gatisgg


Avots: emb.riga@mfa.no   |   Bookmark and Share